Blog

Şekilli nick nedir?

Eskiden Microsoft Messenger yani anlık yazışmanın kral ve ata programı sayılan MSN ile popüler olan şekilli nick mevzusu son dönemde tekrar yeşermeye başladı.

Peki şekilli nick nedir?

Şekilli nick, yazılan yazıların normal yazı tipi yerine farklı, estetik, havalı adı üstünde şekilli bir şekilde yazılması ile oluşan yazılardır. Bu şekilli yazılar ile insanlar kendilerini daha farklı, havalı, karizmatik göstermek için bu tür yollara başvuruyorlar.

CS GO ŞEKİLLİ NİCKLERİ

Şekilli nick nerelerde kullanıyor?

Herkesin hasretle ve duygulu gözlerle baktığı MSN artık hayatımızda yok. Onun yerine gelen sosyal mesajlaşma uygulamaları MSN tadını vermese de şekilli nick yeni sosyal uygulamalarda da azda olsa kullanılıyor.

Dünya çapında en popüler anlık yazışma, mesajlaşma mobil uygulaması olan WhatsApp kullanıcıları, kişisel durumlarını paylaştıkları Durum alanına şekilli yazılar ile havalı, dikkat çekici yazılar yazabiliyorlar.

Yine dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından 2’si olan Facebook ve Twitter’da da şekilli nick kullananları, şekilli havalı yazı yazanları görmek mümkün. Twitter’da şekilli yazı ile twit atanlar mevcutken, Facebook’da şekilli yazı ile durum güncellemesi paylaşan, yorum atan insanları görmek de mümkün.

Şekilli nick, şekilli yazı, şekilli harfler tabi ki sadece sosyal medya uygulamalarında değil, mobil ve bilgisayar oyunların da da sıkca kullanılmakta.

Özellikle son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PUBG oyununda şekilli yazı yazma ile şekilli nick oluşturan bir hayli PUBG oyuncusu mevcut.

Aynı şekilde online FPS oyunlarının atası konumunda olan Counter Strike oyununda da şekilli nick kullanarak kullanıcı adı, username oluşturanlar bir hayli fazla. CS GO hayranları şekilli nick ile oyuncu adı, kullanıcı adı oluşturmayı seviyor.

Türk oyun stüdyosu Lokum Games tarafından geliştirilen ve oldukça fazla oynan online FPS oyunu Zula’da 2019 yılında çıkarttığı Zula Battle Royale modu ile oyuncularına PUBG gibi bir oyun deneyimi sunuyor. Yine PUBG oyuncuları gibi Zula Battle Royale paraşüt savaş oyununda kullanıcılar şekilli nick, havalı kullanıcı adı, karizmatik nik kullanmak isteyebilir.

Şekilli nick ile yazılan örnekler?

Şekilli harflerle yazılan yazılardan bir kaç örnek vermek gerekirse bunu sitemizde çokça görmek mümkün. Zira adı üstünde şekillinick.net 🙂

Şekilli nick ile yazılan bir kaç yazı örneği;

  • Şɛӄɨʟʟɨ ռɨƈӄ ʏǟʐʍǟ ɨʟɛ ɦǟʀʄʟɛʀ ɖǟɦǟ ɛֆȶɛȶɨӄ, ʏǟʐıʟǟʀ ɖǟɦǟ ɦǟʋǟʟı, ƈüʍʟɛʟɛʀ ɖǟɦǟ ӄǟʀɨʐʍǟȶɨӄ 🙂
  • Şe♥k♥i♥l♥l♥i♥ n♥i♥c♥k♥ y♥a♥z♥m♥a♥ i♥l♥e♥ h♥a♥r♥f♥l♥e♥r♥ d♥a♥h♥a♥ e♥s♥t♥e♥t♥i♥k♥, y♥a♥z♥ıl♥a♥r♥ d♥a♥h♥a♥ h♥a♥v♥a♥l♥ı, c♥üm♥l♥e♥l♥e♥r♥ d♥a♥h♥a♥ k♥a♥r♥i♥z♥m♥a♥t♥i♥k♥ 🙂
  • Şe҉k҉i҉l҉l҉i҉ n҉i҉c҉k҉ y҉a҉z҉m҉a҉ i҉l҉e҉ h҉a҉r҉f҉l҉e҉r҉ d҉a҉h҉a҉ e҉s҉t҉e҉t҉i҉k҉, y҉a҉z҉ıl҉a҉r҉ d҉a҉h҉a҉ h҉a҉v҉a҉l҉ı, c҉üm҉l҉e҉l҉e҉r҉ d҉a҉h҉a҉ k҉a҉r҉i҉z҉m҉a҉t҉i҉k҉ 🙂
  • Ş?????? ???? ????? ??? ??????? ???? ???????, ???ı??? ???? ?????ı, ?ü?????? ???? ?????????? 🙂
  • ŞɆ₭łⱠⱠł ₦ł₵₭ Ɏ₳Ⱬ₥₳ łⱠɆ Ⱨ₳Ɽ₣ⱠɆⱤ Đ₳Ⱨ₳ Ɇ₴₮Ɇ₮ł₭, Ɏ₳ⱫıⱠ₳Ɽ Đ₳Ⱨ₳ Ⱨ₳V₳Ⱡı, ₵ü₥ⱠɆⱠɆⱤ Đ₳Ⱨ₳ ₭₳ⱤłⱫ₥₳₮ł₭ 🙂
  • Ş3k!11! n!(k y42m4 !13 h4rf13r d4h4 35737!k, y42ı14r d4h4 h4v41ı, (üm1313r d4h4 k4r!2m47!k 🙂
  • Şe͓̽k͓̽i͓̽l͓̽l͓̽i͓̽ n͓̽i͓̽c͓̽k͓̽ y͓̽a͓̽z͓̽m͓̽a͓̽ i͓̽l͓̽e͓̽ h͓̽a͓̽r͓̽f͓̽l͓̽e͓̽r͓̽ d͓̽a͓̽h͓̽a͓̽ e͓̽s͓̽t͓̽e͓̽t͓̽i͓̽k͓̽, y͓̽a͓̽z͓̽ıl͓̽a͓̽r͓̽ d͓̽a͓̽h͓̽a͓̽ h͓̽a͓̽v͓̽a͓̽l͓̽ı, c͓̽üm͓̽l͓̽e͓̽l͓̽e͓̽r͓̽ d͓̽a͓̽h͓̽a͓̽ k͓̽a͓̽r͓̽i͓̽z͓̽m͓̽a͓̽t͓̽i͓̽k͓̽ 🙂
  • Ş?????? ???? ????? ??? ??????? ???? ???????, ???ı??? ???? ?????ı, ?ü?????? ???? ?????????? 🙂

Şekilli nick nasıl oluşturulur?

Şekilli yazı oluşturmak için öncelikle şekilli harflere ihtiyaç var. Neyseki sitemiz sekillinick.net bunu sizin için karşılıyor. Sizin şekilli nik yazmanız için yapmanız gereken tek şey;

Sekillinick.net adresine gitmek

Diğer seçenek ise şekilli yazı yazma. Bu seçenek ile şekilli nick dışında daha da havalı, estetik, karizmatik yazılar, yazıların, kelimelerin yanlarında değişik, farklı şekiller ekleyebilirsiniz. Bunun içinde yapmanız gereken tek şey;

Sekillinick.net/sekilli-yazi-olustur adresine gitmek.

Şekilli nick oluşturmak dışında bu site başka bir işe yaramaz mı diye sakın düşünmeyin. Sitemiz üzerinden kolayca hazır olarak yapabileceğiniz güzel bir özellik daha var, oda: Şekilli Semboller!

Şekilli semboller ile, çok farklı, değişik şekiller, semboller, ifader ile bir bütün halinde ortaya çıkan Şekilli Semboller’i tek tıkla kopyalayabilir ve istediğiniz yere kolayca yapıştırabilirsiniz. Bunun için de yapmanız gerken tek bir şey var;

sekillinick.net/sekilli-semboller adresine gitmek

Şekilli nick yazma programı burada! 2020

Siz şekilli nick yazma programı, şekilli nick yazma uygulaması arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bilgisayarınızdan şekilli nick yazma işlemi artık çok kolay. Sitemiz ile şekilli nickleri kolayca yazabilir, istediğiniz yerde Whatsapp’ta, Facebook’da Instagram’da kolayca paylaşabilirsiniz. PUBG gibi oyunlarda şekilli nick kullanıcı adı olarak username kullanabilirsiniz.

Şekilli nick yazma programı içinde Google play’de yer alan Şekilli nick mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm araçları, şekilli nick yazma, şekilli nick oluşturma, şekilli semboller işlemlerini aynı şekilde Şekilli nick mobil uygulamasından, programından da oluşturabilirsiniz mobilde de paylaşım yapabilirsiniz.

Şekilli nick yazma programını mobil uygulamasını indirmek için tıklayın

PUBG Şekilli Nick Yazma – Nick Örnekleri – İsim Nasıl Değiştirilir?

Dünyayı kasıp kavuran ve milyonlarca oynayanı bulunan PUBG oyunu için şekilli nick yazmak isteyen oyuncular havalarına hava katmak istiyor. Bu çok doğal çünkü PUBG çok havadar bir oyun 🙂

PUBG oyununu henüz hala oynamadıysanız Android için ücretsiz olarak buradan, iOS için ücretsiz olarak buradan, Microsoft XBOX için ücretli olarak buradan indirebilirsiniz. Boyutu biraz büyük ve görüntü kalitesi yüksek olduğu için eski akıllı telefonlarda kasabilir.
PUBG şekilli nick sembolleri ile kullanıcı adı, username oluşturmak sitemizde ki araçlar ve bu yazıda ki PUBG şekilli nick örnekleri ile çok basit olacak.

PUBG şekilli nick yazma örnekleri

?️⛎??

P♥U♥B♥G♥

????

P҉U҉B҉G҉

ρ☋♭❡

₱Ʉ฿₲

卩ㄩ乃Ꮆ

קย๒ﻮ

þЦϦƓ

ꉣꌈꃃꁍ

????

【P】【U】【B】【G】

ᎮᏬᏰᎶ

BU PUBG ŞEKİLLİ NİCKLERİNDEN SİZDE KENDİNİZE ÖZEL YAPMAK İSTİYORSANIZ BURAYA TIKLAYINIZ

PUBG ŞEKİLLİ NİCK YAZMA

]|I{•——»P̴U̴B̴G̴ ̴ŞE̴K̴İL̴L̴İ ̴N̴İC̴K̴ «——•}I|[

➶➶➶➶➶P̟U̟B̟G̟ ŞE̟K̟İL̟L̟İ N̟İC̟K̟ ➷➷➷➷➷

★·.·´¯`·.·★РÚβĞ şĔĶĨ̇ĹĹĨ̇ ŃĨ̇ČĶ ★·.·´¯`·.·★

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █puвg Şєkİllİ nİck █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

╰☆☆???? Ş??İ??İ ?İℭ? ☆☆╮

.•°¤*(¯`★´¯)*¤°pußg şεκï̇レレï̇ ηï̇ςκ °¤*(¯´★`¯)*¤°•.

׺°”˜`”°º×P̺U̺B̺G̺ ŞE̺K̺İL̺L̺İ N̺İC̺K̺ ׺°”˜`”°º×

░▒▓█dnqƃ Şǝʞİllİ uİɔʞ █▓▒░

.o0×X×0o.ρ☋♭❡ Ş€ϰİ↳↳İ ♫İ☾ϰ .o0×X×0o.

ღ(¯`◕‿◕´¯) ♫ ♪ ♫PЦБG şΞҜİLLİ ИİCҜ ♫ ♪ ♫ (¯`◕‿◕´¯)ღ

ıllıllıᏢubᎶ ŞᎬᏦİᏞᏞİ ᏁİᏟᏦ ıllıllı

*•.¸♡ᑭᑌᗷG ŞEKİᒪᒪİ ᑎİᑕK ♡¸.•*

]|I{•——»P̴U̴B̴G̴ ̴ŞE̴K̴İL̴L̴İ ̴N̴İC̴K̴ «——•}I|[

↫↫↫↫↫P̷U̷B̷G̷ ̷ŞE̷K̷İL̷L̷İ ̷N̷İC̷K̷ ↬↬↬↬↬

BU PUBG ŞEKİLLİ NİCKLERİNDEN SİZDE KENDİNİZE ÖZEL YAPMAK İSTİYORSANIZ BURAYA TIKLAYINIZ
PUBG ŞEKİLLİ NİCK YAZMA ÖRNEK

PUBG’DE NİCKNAME İSİM NASIL DEĞİŞTİRİLİR?

PUBG’de nickname isim değiştirme ilk başlarda çok zordu ancak son güncellemelerden sonra adınızı dünde 1 kez değiştirme hakkı tanındı en azından işlemler kolaylaştı.

1. Takma adınızı profil bölümünde değiştirme seçeneği bulacağınızı düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Önce Envanter’e gitmelisiniz.

2. Şimdi, üstten beşinci seçeneğe dokunun.

3. Burada yeşil renkli bir kimlik kartı bulacaksınız. Bulamazsanız, Görevlere ve ardından İlerleme Görevlerine dokunabilirsiniz.


4. Seviye ödüllerini alın ve onlardan birinde kimlik bulun. Böylece envanterinize eklenecek.


5. Kimlik üzerine dokunun ve takma adınızı günde yalnızca bir kez değiştirebileceğiniz bir uyarı mesajı ile değiştirmeniz istenecektir.


6. PUBG’da adı değiştirmek için yeni takma adınızı yazın ve Tamam’a dokunun. Sizden ismi değiştirmek için bir onay isteyecektir ve bundan sonra istediğiniz isim varsa isminiz değiştirilecektir, aksi takdirde takma isminizi uygun bulmadığı için yeni bir tanesi ile değiştirmeniz gerekecektir.

PUBG İÇİN NİCKNAME ÖNERLERİ

PUBG oyununda nickname yani kullanıcı adları, oyuncu isimleri de çok dikkat çeker. Daha karizmatik bir PUBG nickname ile daha iddialı görünebilirsiniz.

İşte sizlere bir kaç adet PUBG nickname önerileri:

Karabela, Öcalıcı, İntikamcı, F.S.M., Fatih Sulan Mehmet Han, Abdulhamid, Kartal, Karargah, Efsanevi, İndirici, Şekilsiz, Ayarsız, Öldürücü, Türkkanı, Atabey, Alpbaşı, Sipahi, Piyade, Delibaşı, Atabaşı, Sertadam, Üstakıl, Gelgit, Yakamoz, Derinden, Feryatveren, Acıçektiren, Yalnız süvari, Süvaribaşı, Tek adam, Biradam, Türkhero, ÖlümcülYalnız, Sinsi Kurt, Pusucu…

Sizde kendi PUBG nickname’lerinizi aşağıda yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

 

CS GO Şekilli Nickleri – Hepsi Birbirinden Şekil

Counter Strike oyuncularının oyun oynarken yaptıkları efsane hareketler, atışlar dışında birbirleri ile olan bağlantıları, konuşmaları, yazışmaları, atışmaları da efsanedir. Birde şekilli nickleri varsa bu atışma tadından yenmez.

Bizde bu tatlı atışmaya bir nebze olsun katkıda bulunmak için CS Go şekilli nickleri, şekilleri değişik nickname, kullanıcı adı, mahlas, isimleri oluşturduk ve bunları aşağıda yayınladık. Sizde CS GO şekillli niklerini kendinize alabilir istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, özgürsünüz 🙂
İŞTE BİRBİRİNDEN GÜZEL CS GO ÖZEL ŞEKİLLİ NİCKLERİ

 

≋C≋O≋U≋N≋T≋E≋R≋
▂▃▅▆▇█ C █ O █ U █ N █ T █ E █ R █▇▆▅▃▂
™ ( -_・) ︻デ═一 ▸ Ƈ͈͓͓̎͌ͅƠ͒̎̄Ʋ̼̏ͧ͑̽Ɲ̣͖͛Ƭ̝̱̙̒ͪ͛Є͙̼̓̾̓̃ͭƦ͓̋̐̔͐ (/❛o❛)/ ™
✿ ♥‿♥ ℂ̫̀͌?͕͊ͫ̂̏?͔͈ͥ̅?̟̥̰̖̟?̺̺͙ͣ̚?̫̗̪̄̓?͈͍̜̙͛̆̽̎ ♥‿♥ ✿
✔ (͡° ͜ʖ ͡°) Ƈ̖̯̳σ͇ͫ͛υ͇ͧͫͅη̫̻͑т̱̼ͪ͊̓є̟̝̙я̪͕̖̰͈̞̾ͪ (͡° ͜ʖ ͡°) ✔
『C』『O』『U』『N』『T』『E』『R』
︻╦̵̵͇̿̿̿̿ COUNTER╤───
۪C۫۰۪O۫۰۪U۫۰۪N۫۰۪T۫۰۪E۫۰۪R۫۰
☢ ಥ_ಥ Ƈ̝̉͛̐σ̳̩̼̺͗͒ͅυ̼̩͖̰͎̃ͧͯη̙̲̗̹͐̈́ͨ͛т͇͙͈ͯͣͥͧ̅є̙̠̱͔̭̮̋ͬя͖̝̮̤̫͊ͦ ಥ_ಥ ☢
☠ Ƈ͗̈́͊̚Ơͨ̾̔̏Ʋ̼̭̹̆Ɲ̲͕̉͑̏Ƭ̦̽̽Є͗̎́Ʀ̜̳͙͓̆ͩ ლ(ಠ益ಠლ) ☠
✘ C͚̞̳̼͕̈́͂͂ᴏ̯͉͐ᴜ̖̦̘̭̎ɴ̭̼̞͑ͤ͋̓ᴛ͍̲̯͆ᴇ̖̭͇̠̈́ͭʀ͔̗͓̹̜̩̐̅ ̿’ ̿’\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ✘
[̲̅C̲̅][̲̅O̲̅][̲̅U̲̅][̲̅N̲̅][̲̅T̲̅][̲̅E̲̅][̲̅R̲̅]
?? ??
?? ??
♥ ♥‿♥ Ƈ̤̰̩͍̒ͥͅS̝̗̩ͫ ̳̲̖̀̽̈Ɠ̮ͩ̿Ȏ̳̳̗̝̓ ♥‿♥ ♥
✪ C̱͈͛̔̉̍̒ͅS̲̽̽̑͆ͣ̚ͅ ̪̬͖͉ͦG͍͑ͨ͗Ó̼̟̦͑ ( ಠ_ಠ)┌∩┐ ✪
● (͡° ͜ʖ ͡°) ᶜ̘̱ͣ̔ͨͨ̑ͨˢ͉͔͖̮ ͖̜ͧ̀̽ᴳ̺͉͇͋̌̉ᴼ͙͎̤͉̝͈̼̳ (͡° ͜ʖ ͡°) ●
❥ (◦'ںˉ◦) ℂ̬̞̖̼̟̍̓͛?̺̉̈ͪ ͙̠̠̗̭̓?̖̩̠ͤ̓͛̔?̦̼̳ͦͭͬ̅ (◦'ںˉ◦) ❥
☆ ( -_・) ︻デ═一 ▸ ?̼̘̿̈ͫ̑̓?̮̦̍̃̈́ ͖̍ͦ?̜̺̗̬̺̮ͦ?̭̬͑͑ͯͥ͌̄ (/❛o❛)/ ☆
★ ♥‿♥ Ƈ̰̞̭̖ͤS͈̞͎̭ͭ͊̀̆ ̭̃̌͒ͪ͒ͩ̅Ɠ̖̭͚͆ͩ̍̚O̞͈͕̖̯̊͒ ♥‿♥ ★
✦ (◦'ںˉ◦) Ƈ͓̬̪͊͂̎̑Ƨ̯͚̻͒ͭ̍̊ ̳ͤ̐Ɠ̭̰̹͕͈͂̽̂Ơ̲͇͔̲͖̲ͪ̋ (◦'ںˉ◦) ✦
❁ ヽ(⌐■_■)ノ♪♬ ?̖̪̗͇̍̐?͚̫̱̼̒͒ ̦̺͓̩͔͗?͓̩̟̹̍?̙̦̞͙ͬͮ ♬♪♫ ❁
➤ (╥﹏╥) Ƈ͕͚̍Ƨ̼͇̗̖͎̿ͣͅ ̬͓̔ͤƓ̝̏̓Ớ̫͉̰͆̈ (╥﹏╥) ➤
✦ ಠ_ಠ ?̺ͦ̋?͎̮͐͆̒ ̼̳̦̍ͤ̀?͈̼͇̤̪ͭ?̦̲̲̩͐ ಠ_ಠ ✦
✌ 乂❤‿❤乂 ?̼̤͐ͪ̈́̓ͨ?̭͈̎ͥ̂ ̗͈̲͇̓̾̈̚?̗͛̓ͮ?̼̣̂̄̔͋ 乂❤‿❤乂 ✌
☆ Ƈ̎͆͒Ƨ͕̙͚͉̾͋ͦ ̙̣̼͓͌Ɠ͉̠͍͔̅ͦ̚Ỡ̜ͭ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ☆
♪ ♥‿♥ ?͍̤̫̩ͮ?͙͛̂ ̻͗ͮ?͇̱̻͇̖̪͂?̼̰͖̺̎ͯ ♥‿♥ ♪
ºO•❤•.¸✿¸.•❤•.❀•.Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ( ͡° ͜ʖ ͡°) CS GO ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.•❀.•❤•.¸✿¸.•❤•Oº
≋C≋S≋ ≋G≋O≋
C̛̛̰̭̭̰̃̃S̛̛̰̭̭̰̃̃ ̛̛̰̭̭̰̃̃G̛̛̰̭̭̰̃̃Ỡ̰̭
┣▇ CS GO ▇▇▇▇▇═─
⋰C⋰S⋰ ⋰G⋰O⋰
ιllιlı.ıl C lııl S lı ıl G lııl O lıιllιlı.
C҉S҉ G҉O҉
۪C۫۰۪S۫۰ ۪G۫۰۪O۫۰
cͨˢoᵍuͦnter strike

Evet, CS GO için özel oluşturduğumuz şekilli değişik nickler yazımız burada sona eriyor. Yukarıda paylaştığımız farklı yazı şekillerini sizde kendinize göre değiştirebilirsiniz. Bunun için önce sevdiğiniz şekilli yazıyı kopyalayın, daha sonra istediğiniz bir yere, facebook, instagram, whatsapp, cs go, counter strike gibi mecralara yapıştırın. İçinde ki CS GO yazılarını kendinize göre düzenleyin.
Şeklinizi her yerde belli edin.

DAHA FAZLA MI ŞEKİLLİ NİCK İSTİYORSUN?

Eğer daha farklı şekilli nickler oluşturmak isterseniz ve özelleştirmeyi kendize göre hemen yapmak isterseniz burada yer alan Şekilli Nick Oluştur sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bahsedilen sayfada otomatik şekilli nick oluşturma aracı yer almakta olup sitemizin sevilen sayfasıdır. Sizde hemen ziyaret edin farklı yazılan şekilli nickname, kullanıcı adı, isim oluşturmanın tadını çıkartın.

Şekilli Nick Oluşturun <3

Burada yer alan şekilli nickler ile sizde kendi Counter şekilli nick’inizi yada eskiden olsaydı MSN nick’inizi oluşturabilirsiniz. MSN kalmadı malum 🙂 onun yerine herkes Instagram şekilli nick, Facebook şekilli nick isimleri, Whatsapp durummlarında yer alacak ilginç, dikkat çeken şekilli nick’ler oluşturmak istiyor. Çünkü ilgi çekmeye bayılıyoruz 🙂

Şekilli nickleri oluşturmak çok kolay.

Counter CS Go şekilleri nicklerine bir kaç örnek ile başlayalım:

™ ( -_・) ︻デ═一 ▸ Ƈ͈͓͓̎͌ͅƠ͒̎̄Ʋ̼̏ͧ͑̽Ɲ̣͖͛Ƭ̝̱̙̒ͪ͛Є͙̼̓̾̓̃ͭƦ͓̋̐̔͐ (/❛o❛)/ ™

✿ ♥‿♥ ℂ̫̀͌?͕͊ͫ̂̏?͔͈ͥ̅?̟̥̰̖̟?̺̺͙ͣ̚?̫̗̪̄̓?͈͍̜̙͛̆̽̎ ♥‿♥ ✿

✔ (͡° ͜ʖ ͡°) Ƈ̖̯̳σ͇ͫ͛υ͇ͧͫͅη̫̻͑т̱̼ͪ͊̓є̟̝̙я̪͕̖̰͈̞̾ͪ (͡° ͜ʖ ͡°) ✔

☢ ಥ_ಥ Ƈ̝̉͛̐σ̳̩̼̺͗͒ͅυ̼̩͖̰͎̃ͧͯη̙̲̗̹͐̈́ͨ͛т͇͙͈ͯͣͥͧ̅є̙̠̱͔̭̮̋ͬя͖̝̮̤̫͊ͦ ಥ_ಥ ☢

☠ Ƈ͗̈́͊̚Ơͨ̾̔̏Ʋ̼̭̹̆Ɲ̲͕̉͑̏Ƭ̦̽̽Є͗̎́Ʀ̜̳͙͓̆ͩ ლ(ಠ益ಠლ) ☠

✘ C͚̞̳̼͕̈́͂͂ᴏ̯͉͐ᴜ̖̦̘̭̎ɴ̭̼̞͑ͤ͋̓ᴛ͍̲̯͆ᴇ̖̭͇̠̈́ͭʀ͔̗͓̹̜̩̐̅ ̿’ ̿’\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ✘

[̲̅C̲̅][̲̅O̲̅][̲̅U̲̅][̲̅N̲̅][̲̅T̲̅][̲̅E̲̅][̲̅R̲̅]

≋C≋O≋U≋N≋T≋E≋R≋

▂▃▅▆▇█ C █ O █ U █ N █ T █ E █ R █▇▆▅▃▂

『C』『O』『U』『N』『T』『E』『R』

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ COUNTER╤───

۪C۫۰۪O۫۰۪U۫۰۪N۫۰۪T۫۰۪E۫۰۪R۫۰